კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - ვილა 80 m² ოლიმპიურ რივიერაზე
საბერძნეთი
მაკედონია
პიერიას პრეფექტურა
კატერინი
მოთხოვნით
ობიექტის კოდი
21745
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
ვილა
ფართი
80 m²
მიწის ნაკვეთის ფართი
2750 m²
რეგიონი
ოლიმპიური რივიერა
ადგილი
მაკედონია (საბერძნეთი) | კატერინი (პიერიას პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
20 m
მანძილი აეროპორტამდე:
44 km
აღწერა
იყიდება ვილა ფართით 80 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
გირავდება
მოთხოვნით
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
30203
ფართი
450 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
350 000 €
1944 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
30446
ფართი
180 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
გირავდება
მოთხოვნით
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
30700
ფართი
231 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
გირავდება
მოთხოვნით
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
30720
ფართი
200 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
75 000 €
882 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
30920
ფართი
85 m²
მანძილი ზღვიდან
7500 m
იყიდება
მოთხოვნით
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
30923
ფართი
220 m²
მანძილი ზღვიდან
7500 m
იყიდება
380 000 €
542 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
30958
ფართი
700 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
გირავდება
მოთხოვნით
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
30960
ფართი
700 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
430 000 €
447 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
30971
ფართი
960 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
90 000 €
1125 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
31485
ფართი
80 m²
მანძილი ზღვიდან
7500 m
Giannis Efthimiadis
+30 698 5169067
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the