გაყიდული
მოთხოვნით
Property 8762 photo 1
Property 8762 photo 2
Property 8762 photo 3
Property 8762 photo 4
Property 8762 photo 5
Property 8762 photo 6
Property 8762 photo 7
Property 8762 photo 8
Property 8762 photo 9
Property 8762 photo 10
Property 8762 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1979
  • რემონტის წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64040
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 3
იყიდება
78 000 € 2108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64151
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
68 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64155
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64237
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64262
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 3135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64263
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
193 000 € 3327 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64264
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 3055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64267
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 3173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64272
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 3174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64273
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა