1 650 000 €
8919 €/m²
Property 8247 photo 1
Property 8247 photo 2
Property 8247 photo 3
Property 8247 photo 4
Property 8247 photo 5
Property 8247 photo 6
Property 8247 photo 7
Property 8247 photo 8
Property 8247 photo 9
Property 8247 photo 10
Property 8247 photo 11
Property 8247 photo 12
Property 8247 photo 13
Property 8247 photo 14
Property 8247 photo 15
Property 8247 photo 16
Property 8247 photo 17
Property 8247 photo 18

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 185 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61407
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 6730 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62732
  • ფართი 208 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 800 000 € 8450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63879
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 700 000 € 7834 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64181
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 300 000 € 11500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64182
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64232
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 350 000 € 7580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64246
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 820 000 € 9732 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64820
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 8750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64958
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 8974 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65676
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა