მოთხოვნით
Property 8218 photo 1
Property 8218 photo 2
Property 8218 photo 3
Property 8218 photo 4
Property 8218 photo 5
Property 8218 photo 6
Property 8218 photo 7
Property 8218 photo 8
Property 8218 photo 9
Property 8218 photo 10
Property 8218 photo 11
Property 8218 photo 12
Property 8218 photo 13
Property 8218 photo 14
Property 8218 photo 15
Property 8218 photo 16
Property 8218 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 375 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, ერთი, 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the Voula area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 1104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42134
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 600 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45455
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 15
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 200 000 € 2 000 000 € 7407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46207
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 480 000 € 1 200 000 € 3157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49638
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4
იყიდება
765 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51826
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52053
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 100 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54397
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 100 000 € 950 000 € 2567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54714
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა