გაყიდული

იყიდება - კუნძული 90 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა პეფკოჩორი
200 000 €
2222 €/m²
Property 818 photo 1
Property 818 photo 2
Property 818 photo 3
Property 818 photo 4
Property 818 photo 5
Property 818 photo 6
Property 818 photo 7
Property 818 photo 8
Property 818 photo 9
Property 818 photo 10
Property 818 photo 11
Property 818 photo 12
Property 818 photo 13
Property 818 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 3: зал с кухней, 2 спальные, ванная и санузел
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: Паровое отопление, кухонная мебель
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 96 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 90 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51887
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა