53 000 €
87 €/m²
Property 8141 photo 1

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 603 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

Furthermore, there are three plots of land in the same village, of an area of 631 m², 702 m² and 1,776 m². The price of these sections is 55000, 60000 and 153000 euros respectively.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
44 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48313
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
44 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48318
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
44 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48320
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
50 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48351
  • ფართი 1266 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
69 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48688
  • ფართი 1100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
55 000 € 157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54686
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
60 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54724
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
45 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56101
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
68 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56632
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
64 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56837
  • ფართი 10731 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m

სიახლეების დაგზავნა