Property 65834 photo 1
Property 65834 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 54 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 605 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 363 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
70 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12048
  • ფართი 32000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 32500 m
იყიდება
64 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12346
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
57 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22234
  • ფართი 5700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31092
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
85 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34332
  • ფართი 1900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
90 000 € 193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35494
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
80 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35724
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
90 000 € 461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35818
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
90 000 € 430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35819
  • ფართი 209 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
55 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36045
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m

სიახლეების დაგზავნა