მოთხოვნით
Property 8118 photo 1
Property 8118 photo 2
Property 8118 photo 3
Property 8118 photo 4
Property 8118 photo 5
Property 8118 photo 6
Property 8118 photo 7
Property 8118 photo 8
Property 8118 photo 9

Details

  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 360 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is for sale a 3-storey detached house under construction.

It is situated in the area of Lagonisi (or "Rabbit Island"), a unique quiet coastal suburb of Athens. In this area there are hotels, organized and free beaches, rest houses, restaurants, bars - everything needed by tourists.

Each floor can be used as a separate apartment.

ATTENTION DISCOUNT FOR 30.000 EURO !!! With the initial amount 365.000 to 330.000 euro! 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41918
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 800 000 € 2162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41928
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 9
იყიდება
510 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42005
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42973
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7
იყიდება
750 000 € 630 000 € 2019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43204
  • ფართი 312 m²
  • Rooms 5
იყიდება
450 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43860
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 600 000 € 3404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43921
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 100 000 € 2037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44106
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2480 m
იყიდება
260 000 € 942 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45234
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა