იყიდება - სასტუმრო 2980 m² სპორადები

საბერძნეთი ეგეოსის კუნძულები სპორადები
700 000 € 400 000 €
134 €/m²
Property 8056 photo 1
Property 8056 photo 2
  • ობიექტის კოდი 8056
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2980 m²
  • რეგიონი სპორადის კუნძულები
  • ადგილი სპორადები (ეგეოსის კუნძულები)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2980 კვ.მ. in the Sporades.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

There is offered an area plot of area 2980 sq.m. on the island of Skiathos. There is also building of area 89 sq.m. on it.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 400 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8056
  • ფართი 2980 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
800 000 € 228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22786
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 425 m

სიახლეების დაგზავნა