გაყიდული
Property 803 photo 1
Property 803 photo 2
Property 803 photo 3
Property 803 photo 4

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2007
  • სანაპირო: мелкая галька
  • ოთახების რაოდენობა: 4: 4 спальни, 4 ванные комнаты, кухня, салон, столовая, офис
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: камин, автономное отопление, кондиционеры, складские помещения, паркинг на 3 машины и мебель
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 214 კვ.მ ლუტრაკში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39045
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49217
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2756 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56453
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 310 000 € 3483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59266
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59654
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59655
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59656
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59657
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59658
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 3983 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59659
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა