230 000 €
2300 €/m²
Property 8014 photo 1
Property 8014 photo 2
Property 8014 photo 3
Property 8014 photo 4
Property 8014 photo 5
Property 8014 photo 6
Property 8014 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2011
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 100 კვ.მ in Chalkidiki. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

A business of area 100 sq.m. is offered for sale in the area of Halkidiki. The store consists of a main room, a WC and a storage room.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 2300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8014
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
270 000 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15904
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
220 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31573
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
260 000 € 1793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32145
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
320 000 € 551 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32309
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m

სიახლეების დაგზავნა