იყიდება - სასტუმრო 1000 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
60 000 €
60 €/m²
Property 7950 photo 1
Property 7950 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. on the Olympic Coast.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21579
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
75 000 € 438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22280
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
60 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23418
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
60 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25046
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25701
  • ფართი 875 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
55 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26499
  • ფართი 914 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
55 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28738
  • ფართი 883 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
80 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28740
  • ფართი 852 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
85 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28795
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
60 000 € 319 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30430
  • ფართი 188 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა