Property 7881 photo 1
Property 7881 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1960
  • რემონტის წელი: 2000
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 1: 1 комната
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 24 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Premises for sale in Thessaloniki city center, an area of 24 square meters, on the ninth floor. The room functioned as an office.

On the floor there are two common WC's.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
56 000 € 1076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43715
  • ფართი 52 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
60 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45699
  • ფართი 32 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
40 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49723
  • ფართი 20 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
ინვესტიციები იყიდება
55 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51154
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
55 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56863
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
48 000 € 234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56986
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
38 000 € 1520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57906
  • ფართი 25 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
38 000 € 336 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57944
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
ინვესტიციები იყიდება
58 000 € 1657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61480
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
52 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62046
  • ფართი 28 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა