60 000 €
156 €/m²
Property 7784 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Attica.

The land is located in Porto Rafti, a seaside resort of the East Attica. On this plot there is a possibility for building a unit of 140 sq.m.

Porto Rafti is a very popular among the Athenians summer resort. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 326 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7741
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
60 000 € 196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7742
  • ფართი 305 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
60 000 €
  • ობიექტის კოდი 7784
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
75 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13403
  • ფართი 930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
56 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13481
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
56 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13562
  • ფართი 950 m²
  • Rooms 5
იყიდება
54 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13634
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
75 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13787
  • ფართი 1243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
59 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13897
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19002
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m

სიახლეების დაგზავნა