გაყიდული
Property 772 photo 1
Property 772 photo 2
Property 772 photo 3
Property 772 photo 4
Property 772 photo 5
Property 772 photo 6
Property 772 photo 7
Property 772 photo 8
Property 772 photo 9
Property 772 photo 10

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2011
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 3: 2 спальные комнаты, кухня, салон, ванная
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: Индивидуальное отопление, солнечные панели для подогрева воды
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 83 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located on the seafront of the popular tourist resort town of Agios Nikolaos, it is a magnificent place to be on vacation. Within walking distance is the entire infrastructure, traditional taverns, restaurants, stores, banks and many other amenities. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 192 000 € 2133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46845
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
267 000 € 2495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49035
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50278
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50498
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 1
იყიდება
290 000 € 2071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54689
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 1623 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54693
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 4461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61390
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
282 312 € 4481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61854
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა