გაყიდული
Property 765 photo 1
Property 765 photo 2
Property 765 photo 3
Property 765 photo 4
Property 765 photo 5
Property 765 photo 6

Details

  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 2: спальня, салон, кухня, холл, ванная и балкон
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ ლუტრაკში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
154 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61376
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
98 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61445
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
87 000 € 75 000 € 3260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63786
  • ფართი 23 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა