იყიდება - სასტუმრო 688 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
145 000 €
210 €/m²
Property 7537 photo 1
Property 7537 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 688 კვ.მ. on the Olympic Coast.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 550 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34010
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
150 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34028
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
120 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36387
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
190 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37806
  • ფართი 6599 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
160 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38820
  • ფართი 11165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
170 000 € 404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38834
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
130 000 € 896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38835
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
160 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40100
  • ფართი 1586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
120 000 € 480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41225
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
180 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41566
  • ფართი 5550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა