იყიდება - სასტუმრო 1000 m² აღმოსავლეთ პელოპონესი

საბერძნეთი პელოპონისოსი არგოლისი კრანდიდი პორტოჩელი
400 000 €
400 €/m²
Property 7482 photo 1
Property 7482 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Eastern Peloponnese - Ermionida. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

The plot of land is situated in Agios Aimilianos, Porto Heli.

Porto Heli is in 190kms from Athens. Covered with pine forest, Cape, nearly closes the Bay and forms a large, beautiful and safe sailing harbor. There are also many taverns, magnificent sandy beaches and other recreational facilities. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4865
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
400 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7482
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
500 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10701
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა