1 000 000 €
2326 €/m²
Property 7223 photo 1
Property 7223 photo 2
Property 7223 photo 3
Property 7223 photo 4
Property 7223 photo 5
Property 7223 photo 6
Property 7223 photo 7
Property 7223 photo 8
Property 7223 photo 9
Property 7223 photo 10
Property 7223 photo 11
Property 7223 photo 12
Property 7223 photo 13
Property 7223 photo 14
Property 7223 photo 15
Property 7223 photo 16
Property 7223 photo 17
Property 7223 photo 18
Property 7223 photo 19
Property 7223 photo 20
Property 7223 photo 21

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1999
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 430 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. ვილა მდებარეობს 3 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
840 000 € 750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 3857
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
900 000 € 1914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5275
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 000 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14464
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
1 000 000 € 909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32989
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 000 000 € 1736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33113
  • ფართი 576 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m

სიახლეების დაგზავნა