გაყიდული
180 000 €
1800 €/m²
Property 715 photo 1
Property 715 photo 2
Property 715 photo 3
Property 715 photo 4
Property 715 photo 5
Property 715 photo 6
Property 715 photo 7
Property 715 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • სანაპირო: песчано-галичный
  • ოთახების რაოდენობა: 4: кухня, 3 спальни, 1 санузел, 1 ванная комната.
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 25 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 100 კვ.მ in Crete. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The residential complex is located upon the mountains, in a village named Agios Pavlos. On the one hand the magnificent sea view that takes your breath away, on the other hand the mountains full of olive groves that makes you feel part of the nature.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 2823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33752
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 107 000 € 930 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34747
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
160 000 € 1523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59561
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 2
იყიდება
168 000 € 157 000 € 1962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63270
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
155 000 € 2066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64990
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64991
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64993
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65199
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65200
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა