გაყიდული
მოთხოვნით
Property 701 photo 1
Property 701 photo 2
Property 701 photo 3
Property 701 photo 4
Property 701 photo 5
Property 701 photo 6
Property 701 photo 7
Property 701 photo 8
Property 701 photo 9
Property 701 photo 10
Property 701 photo 11
Property 701 photo 12
Property 701 photo 13
Property 701 photo 14
Property 701 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4: гостиная, кухня, 3 спальные, ванная, туалет, огромная веранда
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: отопление, кондиционер, тенд на веранде, дорогая классическая мебель, отдельная studio на крыше, кладовая на цокальном этаже
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 170 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 3174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64273
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 2813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64274
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 3362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64275
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64276
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
75 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64282
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
გირავდება
დან 500 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64407
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
144 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64420
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
გირავდება
დან 500 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64423
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
139 000 € 1805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64425
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
65 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64439
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა