იყიდება - სასტუმრო 782 m² აღმოსავლეთ პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი კორინთია ველო ველო - ცენტრი
120 000 €
153 €/m²
Property 6911 photo 1
Property 6911 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 150 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 102 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 782 კვ.მ. in Eastern Peloponnese.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6911
  • ფართი 782 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
130 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10372
  • ფართი 1614 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
125 000 € 249 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15797
  • ფართი 502 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
170 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15942
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
120 000 € 100 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46635
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
100 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49208
  • ფართი 1026 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა