230 000 € 180 000 €
453 €/m²
Property 6860 photo 1
Property 6860 photo 2
Property 6860 photo 3
Property 6860 photo 4
Property 6860 photo 5
Property 6860 photo 6
Property 6860 photo 7
Property 6860 photo 8

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,4
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 780 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13855
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
318 000 € 963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14028
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14832
  • ფართი 8800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 116 m
იყიდება
267 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14960
  • ფართი 6458 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19112
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
215 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19254
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19312
  • ფართი 815 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
250 000 € 415 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19314
  • ფართი 602 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19323
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
330 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22407
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა