გაყიდული
2 500 000 €
2083 €/m²
Property 6854 photo 1
Property 6854 photo 2
Property 6854 photo 3
Property 6854 photo 4
Property 6854 photo 5
Property 6854 photo 6
Property 6854 photo 7
Property 6854 photo 8
Property 6854 photo 9

Details

  • წლიური: 10,04%
  • აშენების წელი: 1986
  • რემონტის წელი: 2008
  • სანაპირო: песчано-галечный
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: бытовая техника
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1200 კვ.მ in Crete. სასტუმრო მდებარეობს 0 დონეებზე. მიწის ნაკვეთი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For sale an apartment's hotel with an area of 1.200 sq.m. It accommodates 35 apartments and three commercial properties.

The apartments are fully furnished and equipped. Also, feature a swimming pool and a bar.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 300 000 € 3833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6032
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 1
იყიდება
3 000 000 € 3797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23205
  • ფართი 790 m²
  • Rooms 22
იყიდება
3 120 000 € 1733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39371
  • ფართი 1800 m²
  • Rooms 38
იყიდება
2 935 000 € 2080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48666
  • ფართი 1411 m²
  • Rooms 42
იყიდება
3 200 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51061
  • ფართი 1000 m²
  • Rooms 23
იყიდება
3 000 000 € 3529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51956
  • ფართი 850 m²
  • Rooms 17
იყიდება
2 670 000 € 3814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54385
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
2 123 000 € 3724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54600
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 600 000 € 4727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63884
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 12

სიახლეების დაგზავნა