340 000 €
1889 €/m²
Property 6634 photo 1
Property 6634 photo 2
Property 6634 photo 3
Property 6634 photo 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 1850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36772
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
360 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57419
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 5
იყიდება
335 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58363
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 3110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59286
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 5
იყიდება
295 000 € 1603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59942
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 6
იყიდება
350 000 € 1944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60712
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
277 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60734
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 3867 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61358
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61433
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62237
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა