140 000 €
2979 €/m²
Property 66139 photo 1
Property 66139 photo 2
Property 66139 photo 3
Property 66139 photo 4
Property 66139 photo 5
Property 66139 photo 6
Property 66139 photo 7
Property 66139 photo 8
Property 66139 photo 9
Property 66139 photo 10
Property 66139 photo 11
Property 66139 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 47 კვ.მ ქალკიდიკზე. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
135 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44557
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 2978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59021
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59035
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 3461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61167
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62382
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62793
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 2321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63714
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 2327 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63715
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63716
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 2978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66139
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა