Property 66132 photo 1
Property 66132 photo 2
Property 66132 photo 3
Property 66132 photo 4
Property 66132 photo 5
Property 66132 photo 6
Property 66132 photo 7
Property 66132 photo 8
Property 66132 photo 9
Property 66132 photo 10
Property 66132 photo 11
Property 66132 photo 12
Property 66132 photo 13
Property 66132 photo 14
Property 66132 photo 15
Property 66132 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 1978
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Old building
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • Access
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 70 კვ.მ in Thessaloniki. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის გაზონი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
80 000 € 1230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59578
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
82 000 € 1051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64819
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
94 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65904
  • ფართი 41 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა