Property 66115 photo 1
Property 66115 photo 2
Property 66115 photo 3
Property 66115 photo 4
Property 66115 photo 5
Property 66115 photo 6
Property 66115 photo 7
Property 66115 photo 8
Property 66115 photo 9
Property 66115 photo 10
Property 66115 photo 11
Property 66115 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 72 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 127 000 € 4233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62216
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
148 000 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62218
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62347
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62396
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
145 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62406
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 3524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62453
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 3043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62562
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62607
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 4
იყიდება
160 000 € 155 000 € 2066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62770
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 122 000 € 3696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62879
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა