800 000 €
21 €/m²
Property 66098 photo 1
Property 66098 photo 2
Property 66098 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 95 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 37485 კვ.მ. on the Olympic Coast.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.

There is a permit for the construction of a 350-room hotel or camp.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2935
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 050 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9828
  • ფართი 21919 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
750 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16498
  • ფართი 5950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
700 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28731
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
700 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37999
  • ფართი 2281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
850 000 € 856 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38000
  • ფართი 992 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 100 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40799
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
950 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40830
  • ფართი 9735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
800 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53070
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 000 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57460
  • ფართი 9280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა