Property 66060 photo 1
Property 66060 photo 2
Property 66060 photo 3
Property 66060 photo 4
Property 66060 photo 5
Property 66060 photo 6
Property 66060 photo 7
Property 66060 photo 8
Property 66060 photo 9
Property 66060 photo 10
Property 66060 photo 11
Property 66060 photo 12
Property 66060 photo 13
Property 66060 photo 14
Property 66060 photo 15
Property 66060 photo 16
Property 66060 photo 17

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 29 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2130 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 155 კვ.მ.

For sale, a plot of land 2130 sq.m in the north of Corfu

A part of the land is within the city plan and is buildable.

It is situated in a charming neighborhood of the village Agrafoi, just a few km from the sea.

There is a ready construction - tower shaped - of 13 sq.m on the land.

The part of the land which is not buildable is sloping to the valley.

The access is given through neighboring houses.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50887
  • ფართი 4850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
180 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51164
  • ფართი 8250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
145 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51234
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6 m
იყიდება
160 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51427
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
170 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56817
  • ფართი 7421 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
165 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56976
  • ფართი 20120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
175 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57653
  • ფართი 2463 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
150 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57948
  • ფართი 2307 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57953
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57955
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა