Property 66058 photo 1
Property 66058 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 90 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54442
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 1900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56787
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
170 000 € 1954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57647
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2068 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57687
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58535
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 2446 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58876
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59129
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59246
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
137 000 € 133 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59317
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
182 000 € 1654 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59340
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა