Property 66057 photo 1
Property 66057 photo 2
Property 66057 photo 3
Property 66057 photo 4
Property 66057 photo 5
Property 66057 photo 6
Property 66057 photo 7
Property 66057 photo 8
Property 66057 photo 9
Property 66057 photo 10
Property 66057 photo 11
Property 66057 photo 12
Property 66057 photo 13
Property 66057 photo 14
Property 66057 photo 15
Property 66057 photo 16
Property 66057 photo 17
Property 66057 photo 18

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1979
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 90 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
225 000 € 3688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65759
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2
იყიდება
227 000 € 3847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65760
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 4090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65823
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 3068 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65824
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
228 000 € 2171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65827
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
152 000 € 4222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65851
  • ფართი 36 m²
  • Rooms 2
იყიდება
142 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65852
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
217 000 € 2047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65855
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
158 000 € 6076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65924
  • ფართი 26 m²
  • Rooms 1
იყიდება
185 000 € 2642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65935
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა