55 000 €
9 €/m²
Property 66043 photo 1
Property 66043 photo 2
Property 66043 photo 3
Property 66043 photo 4
Property 66043 photo 5

იყიდება
54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8327
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
80 000 € 45 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8338
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
45 000 € 43 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14503
  • ფართი 2650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
80 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31417
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
65 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33200
  • ფართი 690 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35076
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
65 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35077
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
65 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38628
  • ფართი 8375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
53 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41705
  • ფართი 586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
53 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41706
  • ფართი 579 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა