50 000 €
7 €/m²
Property 65515 photo 1
Property 65515 photo 2
Property 65515 photo 3
Property 65515 photo 4
Property 65515 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6687 კვ.მ. in the suburbs of Thessaloniki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33200
  • ფართი 690 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35076
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
65 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35077
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
65 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38628
  • ფართი 8375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
53 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41705
  • ფართი 586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
53 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41706
  • ფართი 579 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
50 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42075
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
50 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45448
  • ფართი 1205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1150 m
იყიდება
70 000 € 233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49427
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
55 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52284
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა