55 000 €
100 €/m²
Property 66042 photo 1
Property 66042 photo 2
Property 66042 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 120 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52588
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
75 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52611
  • ფართი 401 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
45 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52785
  • ფართი 6600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
75 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52867
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
45 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53297
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
65 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53300
  • ფართი 1187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
45 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54379
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
65 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55866
  • ფართი 380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
55 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55867
  • ფართი 331 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
80 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55985
  • ფართი 373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m

სიახლეების დაგზავნა