43 000 €
86 €/m²
Property 65830 photo 1
Property 65830 photo 2
Property 65830 photo 3
Property 65830 photo 4
Property 65830 photo 5
Property 65830 photo 6
Property 65830 photo 7
Property 65830 photo 8
Property 65830 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 144 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Kriaritsi.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
35 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15208
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
45 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15211
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29670
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
64 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29675
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
53 100 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37713
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
48 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38300
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
64 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44708
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 45671
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
45 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53221
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57554
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა