Property 65827 photo 1
Property 65827 photo 2
Property 65827 photo 3
Property 65827 photo 4
Property 65827 photo 5
Property 65827 photo 6
Property 65827 photo 7
Property 65827 photo 8
Property 65827 photo 9
Property 65827 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64883
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
207 000 € 3450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64947
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 3405 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64951
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 3602 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65002
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65078
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 1981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65259
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 4
იყიდება
205 000 € 3534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65291
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 3770 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65294
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 3706 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65295
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 3688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65296
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა