Property 65825 photo 1
Property 65825 photo 2
Property 65825 photo 3
Property 65825 photo 4
Property 65825 photo 5
Property 65825 photo 6
Property 65825 photo 7
Property 65825 photo 8
Property 65825 photo 9
Property 65825 photo 10
Property 65825 photo 11
Property 65825 photo 12
Property 65825 photo 13
Property 65825 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 1956
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access for people with special needs
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 23 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65936
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
168 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65967
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
140 000 € 1627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65998
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
145 000 € 2900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66005
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
122 000 € 3485 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66028
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
150 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66055
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
155 000 € 3100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66057
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
158 000 € 3160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66058
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66094
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
120 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66100
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა