Property 65800 photo 1
Property 65800 photo 2
Property 65800 photo 3
Property 65800 photo 4
Property 65800 photo 5
Property 65800 photo 6
Property 65800 photo 7
Property 65800 photo 8
Property 65800 photo 9
Property 65800 photo 10
Property 65800 photo 11
Property 65800 photo 12
Property 65800 photo 13
Property 65800 photo 14
Property 65800 photo 15
Property 65800 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 70 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 54 კვ.მ ოლიმპიურ რივიერაზე. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 1280 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6719
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
160 000 € 1032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51091
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 5
იყიდება
185 000 € 925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51231
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
193 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52230
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 4
იყიდება
159 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52841
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4
იყიდება
160 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57039
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64020
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
140 000 € 1308 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64563
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
145 000 € 1494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65712
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა