Property 65777 photo 1
Property 65777 photo 2
Property 65777 photo 3
Property 65777 photo 4
Property 65777 photo 5
Property 65777 photo 6
Property 65777 photo 7
Property 65777 photo 8
Property 65777 photo 9
Property 65777 photo 10
Property 65777 photo 11
Property 65777 photo 12
Property 65777 photo 13
Property 65777 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 1976
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 60 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს Semi-first floor სართულზე და შედგება Semi-first floor შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 2071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63524
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 4
იყიდება
123 000 € 3153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63548
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
97 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63751
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 2357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63831
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
105 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63909
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 1
იყიდება
95 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63986
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64019
  • ფართი 15 m²
  • Rooms 1
იყიდება
165 000 € 3055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64267
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 3173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64272
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 2813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64274
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა