კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - ბინა 69 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
დანარჩენი ატიკა
სარონიდა
დანარჩენი სარონიდა
365 000 €
5290 €/m²
ობიექტის კოდი
65767
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
ბინა
ფართი
69 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
დანარჩენი სარონიდა (სარონიდა) | დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
ოთახების რაოდენობა
3
Details
სართულების რაოდენობა:
2
სართული:
1
აშენების წელი:
2026
ოთახების რაოდენობა:
3
გათბობით:
გათბობის ტუმბო
მდგომარეობა:
Under construction
Energy Class:
ა
Bathrooms:
1
Bedrooms:
2
WCs:
2
დაშორება ზღვიდან:
270 m
მანძილი აეროპორტამდე:
30 km
იყიდება
295 000 €
4214 €/m²
ბინა
ატიკა
ობიექტის კოდი
36572
ფართი
70 m²
Rooms
3
იყიდება
460 000 €
1437 €/m²
ბინა
ატიკა
ობიექტის კოდი
51169
ფართი
320 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
315 000 €
5000 €/m²
ბინა
ატიკა
ობიექტის კოდი
56980
ფართი
63 m²
Rooms
3
იყიდება
340 000 €
4722 €/m²
ბინა
ატიკა
ობიექტის კოდი
56981
ფართი
72 m²
Rooms
3
იყიდება
360 000 €
3600 €/m²
ბინა
ატიკა
ობიექტის კოდი
59593
ფართი
100 m²
Rooms
3
იყიდება
500 000 €
2732 €/m²
ბინა
ატიკა
ობიექტის კოდი
60921
ფართი
183 m²
Rooms
8
იყიდება
350 000 €
2916 €/m²
ბინა
ატიკა
ობიექტის კოდი
65100
ფართი
120 m²
Rooms
4
იყიდება
330 000 €
2408 €/m²
ბინა
ატიკა
ობიექტის კოდი
65120
ფართი
137 m²
Rooms
4
იყიდება
310 000 €
4366 €/m²
ბინა
ატიკა
ობიექტის კოდი
65316
ფართი
71 m²
Rooms
3
იყიდება
300 000 €
4225 €/m²
ბინა
ატიკა
ობიექტის კოდი
65368
ფართი
71 m²
Rooms
3
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the