185 000 €
1480 €/m²
Property 65679 photo 1
Property 65679 photo 2
Property 65679 photo 3
Property 65679 photo 4
Property 65679 photo 5
Property 65679 photo 6
Property 65679 photo 7
Property 65679 photo 8
Property 65679 photo 9
Property 65679 photo 10
Property 65679 photo 11
Property 65679 photo 12
Property 65679 photo 13
Property 65679 photo 14
Property 65679 photo 15
Property 65679 photo 16
Property 65679 photo 17
Property 65679 photo 18
Property 65679 photo 19
Property 65679 photo 20
Property 65679 photo 21
Property 65679 photo 22
Property 65679 photo 23
Property 65679 photo 24
Property 65679 photo 25
Property 65679 photo 26
Property 65679 photo 27
Property 65679 photo 28
Property 65679 photo 29
Property 65679 photo 30
Property 65679 photo 31
Property 65679 photo 32
Property 65679 photo 33
Property 65679 photo 34
Property 65679 photo 35
Property 65679 photo 36
Property 65679 photo 37
Property 65679 photo 38
Property 65679 photo 39
Property 65679 photo 40
Property 65679 photo 41
Property 65679 photo 42
Property 65679 photo 43
Property 65679 photo 44

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 35000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 25 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • Wifi
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 125 კვ.მ in Thessaloniki. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Semi-first floor შედგება მისაღებით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62119
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1850 m

სიახლეების დაგზავნა