Property 65474 photo 1
Property 65474 photo 2
Property 65474 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,5
  • დაშორება ზღვიდან: 330 m

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 283 კვ.მ. on the island of Thassos.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 142 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 €
  • ობიექტის კოდი 3410
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
160 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19080
  • ფართი 4012 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
160 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50474
  • ფართი 5770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
150 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55947
  • ფართი 4848 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
200 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59542
  • ფართი 369 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
160 000 € 288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60802
  • ფართი 554 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
160 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60809
  • ფართი 1327 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
170 000 € 212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62847
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
150 000 € 205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62922
  • ფართი 731 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
150 000 € 342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63564
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა