Property 65454 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 752 კვ.მ. in Thessaloniki.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 680 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26036
  • ფართი 5908 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
400 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32371
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
450 000 € 239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35051
  • ფართი 1880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
480 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36450
  • ფართი 664 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38591
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
480 000 € 195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47339
  • ფართი 2450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
365 000 € 486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
350 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56598
  • ფართი 1741 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
370 000 € 416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58405
  • ფართი 889 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
420 000 € 558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65454
  • ფართი 752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა