Property 65440 photo 1
Property 65440 photo 2
Property 65440 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1982
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 70 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის სათავსო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
170 000 € 2537 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43700
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
235 000 € 1146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50990
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
270 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52304
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
180 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57337
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
228 000 € 2257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58889
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
170 000 € 1478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60555
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
213 000 € 865 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61101
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
220 000 € 3235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63743
  • ფართი 68 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
208 000 € 1518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64569
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა