Property 65098 photo 1
Property 65098 photo 2
Property 65098 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 719 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m
იყიდება
235 000 € 940 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50113
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
გირჩევთ იყიდება
235 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65945
  • ფართი 4460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
278 000 € 351 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50170
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
299 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63201
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
200 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57163
  • ფართი 5687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65420
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
240 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51072
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
195 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50406
  • ფართი 9068 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46788
  • ფართი 1451 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა