Property 65078 photo 1
Property 65078 photo 2
Property 65078 photo 3
Property 65078 photo 4
Property 65078 photo 5
Property 65078 photo 6
Property 65078 photo 7
Property 65078 photo 8
Property 65078 photo 9
Property 65078 photo 10
Property 65078 photo 11
Property 65078 photo 12
Property 65078 photo 13
Property 65078 photo 14
Property 65078 photo 15
Property 65078 photo 16
Property 65078 photo 17
Property 65078 photo 18
Property 65078 photo 19
Property 65078 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 93 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The property is of 75 sq.m. net.

It is located 1 min by foot by the closest metro station

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
175 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61716
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
173 000 € 4552 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62011
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 4487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63918
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 1
იყიდება
175 000 € 4729 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63921
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 1
იყიდება
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64040
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 2966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64755
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 3301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65289
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65290
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65986
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66030
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა