Property 64748 photo 1
Property 64748 photo 2
Property 64748 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1050 კვ.მ. on the Olympic Coast.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 840 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
45 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10513
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
45 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14839
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
48 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 17762
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
48 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31015
  • ფართი 5800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
45 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31019
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
43 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31150
  • ფართი 325 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
45 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32073
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32787
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
35 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65613
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
40 000 € 36 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65750
  • ფართი 1071 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა