75 000 €
6 €/m²
Property 64743 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12006 კვ.მ. on the Olympic Coast.მიწის ნაკვეთი არ არის გამიზნული საცხოვრებელი ფართის მშენებლობისთვის.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56528
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
65 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56884
  • ფართი 713 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57173
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
90 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57336
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
67 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57394
  • ფართი 1894 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
92 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57570
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
105 000 € 262 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57800
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
110 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57828
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
85 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58015
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
65 000 € 196 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58544
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m

სიახლეების დაგზავნა