86 000 €
172 €/m²
Property 64736 photo 1
Property 64736 photo 2
Property 64736 photo 3
Property 64736 photo 4
Property 64736 photo 5
Property 64736 photo 6
Property 64736 photo 7
Property 64736 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 148 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Kriaritsi.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39120
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 44901
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
75 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57555
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58371
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
85 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60181
  • ფართი 500 m²
გირჩევთ იყიდება
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60874
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
გირჩევთ იყიდება
85 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61096
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
გირჩევთ იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61566
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
გირჩევთ იყიდება
70 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61567
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
გირჩევთ იყიდება
90 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61568
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა